plm 60 stuks oa, silicone, lijm en purschuim
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (40st.), 3x (60st.), 3x (100st.)
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
plm 60 stuks oa, chemisch anker, lijm en afdichten
type: RD2721K2 en RD2519K.1
M 110, pistolenschuim
48x990
9 dozen
plm 130 stuks
type: KG901KDG, dia: 125
type: RD3145K
type: RD3148K
type: RD2716K2, vv 2x accu en oplader
type: RD3755K