model: Jenny
model: Elegant, Medway en Budapest
model: Fakir Starry Sky, dia. 770
model: Fakir Starry Sky, dia. 116
plm 170 rollen
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
oa 2x Staanlamp
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
15 stuks
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
type: Stello Comfort Led
LS400, l: 650, 18W
type: RD2721K2 en RD2519K.1
model: Orban
model: Extra
model: Comb
model: Amalfi Led
model: Joya
model: Furore
model: Milano Led
model: Rory
model: Opalina