type: SGS 201, capaciteit max: 200kg
type: SGS 201, max capaciteit: 200kg
type: GDK 4000, max. oppervlakte: 10m²
model: Nova
12x 150m²
plm 24 rollen
type: W16
plm 60 rollen
type: pc20
plm 90 rollen
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
zwart ( 1160x500), wit (800x450, beschadigd)
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
type: RD2721K2 en RD2519K.1
9 dozen
type: HL 1910 E
type: KG901KDG, dia: 125
type: RD3145K