Verkoop wegens stockliquidatie
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
Totaal 120 paar, 48 paar maat 39/42 en 72 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
Totaal 768 stuks, zijnde 96 sets met 8 diverse messen per set, ongebruikt in verpakking
Aluminium behuizing, regelbare hoogte, nieuw in verpakking
70x Hi power LED, oplaadbaar en werkend op 12V en 220V, inclusief adaptors, aluminium behuizing, in verpakking
IP44 weerbestendig, met dubbele stekkerdoos met aarding, 500W lichtopbrengts, incl lamp, ongebruikt in verpakking
Met kleuren camera 150W die bewegingen volgt, inclusief ontvanger, aan te sluiten op tv en dergelijke, ongebruikt in verpakking
Ter bescherming van kabels door deze buiten het werkveld te houden, in verpakking
Totaal 720 st, ter bescherming van kabels door deze buiten het werkveld te houden, in verpakking, incl pallet