Verkoop wegens stockliquidatie
1 voorhamer vuist 4kg en 1 voorhamer bank 4kg, fiber stelen, ongebruikt
Totaal 30st, o.a. mokers 1250gr, klauwhamers, bankhamers en rubber hamers, ongebruikt
3,6 V Li-ion accu, met LED werklicht, LED power indicator en regelbaar toerental, incl. oplader, 11 bits en 2 bitshouders, ongebruikt in verpakking
7 schroevendraaiers per set, chrome vanadium, ongebruikt
TUV/GS gekeurd, in pvc koffer, ongebruikt in verpakking
7-delige sets, VDEm mapproved, magnetische tip, ongebruikt in verpakking
Gefragmenteerd, voor steen, asfalt, graniet en marmer, ongebruikt in verpakking
Totaal 18 stuks, zijnde handzagen, schrobzagen en kapzagen, 6 st van elke soort, geharde punten, ongebruikt in verpakking