Verkoop wegens stockliquidatie
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
Veiligheidscode EN 149:2001 + A1:2009 FFP3 NR D, ongebruikt in verpakking
Luxe aanhangwagenkraan, max 224cm hoogte, 450kg draagkracht, volledig draaibaar, ongebruikt in verpakking
12 ton perskracht, hangende pers in staand frame, in hoogte regelbaar, ongebruikt in verpakking
Complete sets met ratel en band, 4 ton trekkracht, 9m lengte, met keuringslabel, in verpakking
Spanbandensets, complete sets met ratel en band, L 9 m, ongebruikt in verpakking
PVC boxen, 16 diverse spanbanden per box, ongebruikt in verpakking
Met magneetbeveiliging, geschikt voor ramen en deuren, ongebruikt in verpakking