Liquidatieverkoop
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
Totaal 60 paar, 24 paar maat 39/42 en 36 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
Sets met boren, bits, magneethouder en pluggen, totaal 300 stuks per set
Waterdicht en schokbestendig, krachtige lichtbundel, in verpakking
Met 2 neon lampen, incl adaptor, ook geschikt als noodlicht door automatische inschakeling bij electriciteits storing, ongebruikt maar batterijen moeten vervangen worden
77 LEDs, met ophanghaak, oplaadbaar op 12V en 240V, inclusief adapters, per stuk verpakt op blister
12 LED's, met elastische hoofdstrap, ongebruikt in verpakking
70x Hi power LED, oplaadbaar en werkend op 12V en 220V, inclusief adaptors, aluminium behuizing, in verpakking
90 LED's, ca 58 cm hoogte, met ophanghaak, ongebruikt in verpakking
IP44 weerbestendig, met dubbele stekkerdoos met aarding, 500W lichtopbrengts, incl lamp, ongebruikt in verpakking