CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
30 paar maat 39/42 en 30 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
Sets met boren, bits, magneethouder en pluggen, totaal 300 stuks per set
Siena EBP 150M, 450W, 2850 toeren/min, ongebruikt in verpakking
150-delige set in metalen koffer, industriekwaliteit, geslepen kanten, 1-10mm, Din 388, in verpakking
HSS gecoated, 6 boren per set, DIN335, in metalen opbergboxen, ongebruikt