750W, max 3000 toeren/min, voor hout tot 80mm dikte, ongebruikt in verpakking
Hand-, schrob en kapzaag, geharde punten, ongebruikt in verpakking
Hand-, schrob en kapzagen, 12stuks van elke soort, geharde punten, ongebruikt in verpakking
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
30 paar maat 39/42 en 30 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
10delige sets, 22 tot 73mm, in pvc koffer en in verpakking