Verkoop wegens faillissement franchisenemer
Afhaaldag: Aanmelden tussen 9u15-13u, klanten die moeten demonteren kunnen werken tot 17u15
1100x435, vv afvoerset
950x500, vv kraan en afvoerset
1165x515, vv afvoerset
860x430, vv kraan en afvoerset
1000x500, vv kraan en afvoerset
760x430, vv afvoerset
1160x500, vv kraan en afvoerset
1000x500, vv afvoerset
950x500, geen afvoerset aanwezig
1000x500, geen afvoerset aanwezig
beschadigd aan linkerhoek, 1000x500, vv afvoerset
860x500,gebruikt
380x440, gebruikt
560x450, gebruikt
540x440, zonder toebehoren
dia:440, zonder toebehoren
samen strooiwagen en sneeuwschop