Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen
24" Citybike jongen 6 versnellingen Shimano, zwart/oranje, alu V brakes en remgrepen, batterijverlichting gemonteerd
24" Citybike jongen 6 versnellingen Shimano, alu V brakes en remgrepen, batterijverlichting gemonteerd
24" Citybike jongen wit/zwart
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
batterijverlichting
gemonteerd
24" Jongensfiets blauw,
Shimano Nexus 3sp,
alu kader,
alu pikkel,
terugtraprem
gemonteerd
20" Vouwfiets voorzien van spatborden,
pakdrager pikkel,
Shimano 6 versnellingen
gemonteerd
20" City bike
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu verhoogde velgen met parallax naven,
alu pikkel,
batterijverlichting,
volledig uitgerust met pakdrager,
verlichting, kettingkast, versterkte pakdrager
gemonteerd
20" City bike zwart/oranje
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" City bike rood/wit,
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" Meisjesfiets City bike wit/fuchsia
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" Meisjesfiets City bike champagne/antraciet
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" Meisjesfiets City bike rood
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" Meisjesfiets City bike fuchsia
6 versnellingen Shimano,
alu V brakes en remgrepen,
alu pikkel,
batterijverlichting,
gemonteerd
20" Meisjesfiets K3,
alu kader,
alu pikkel,
V Brakes alu
gemonteerd
20" wit/blauw single speed, batterijverlichting
K3
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 roze/geel,
single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 blauw/roze single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
20" wit/blauw single speed,
batterijverlichting
K3
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 blauw/wit,
single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
20" Citybike fuchsia,
batterijverlichting,
6-speed,
gemonteerd
licht beschadigd
20" Citybike wit/rood,
batterijverlichting,
1-speed,
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 rood/wit,
single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd