Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen
28" Herenfiets blauw,
Shimano Acera 7 speed,
batterijverlichting,
Selle Royal Drifter
gemonteerd
28" Herenfiets,
alu voorvork headshock,
Shimano 24 speed Alivio,
Selle Royal Lookin
gemonteerd
28" stadfiets heren Formula wit,
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
vaste vork,
batterijverlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets heren Montego zwart,
vaste vork,
batterijverlichting achteraan,
naafdynamo vooraan,
Shimano Nexus 3,
gemonteerd
licht beschadigd