Fietsen & Fitness

911

Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen

Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
05/02/2018 - 12:00
26/02/2018 - 19:00
Aantal kavels:
426 kavels
Startbod:
€ 290
€ 0
Kavel nr:
66

28" Herenfiets blauw,
Shimano Acera 7 speed,
batterijverlichting,
Selle Royal Drifter
gemonteerd

Startbod:
€ 350
€ 0
Kavel nr:
71

28" Herenfiets,
alu voorvork headshock,
Shimano 24 speed Alivio,
Selle Royal Lookin
gemonteerd

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:
510

28" stadfiets heren Formula wit,
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
514

vaste vork,
batterijverlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
519

28" stadfiets heren Montego zwart,
vaste vork,
batterijverlichting achteraan,
naafdynamo vooraan,
Shimano Nexus 3,
gemonteerd
licht beschadigd