Elektrische en standaard fietsen

1115

Nieuwe (elektrische) fietsen, gocarts, BMX, kinderfietsjes, fixed gears,

-60% op de winkeladviesprijs !!

Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
16/08/2018 - 18:00
28/08/2018 - 19:00
Aantal kavels:
105 kavels
Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:
81

gemonteerd

Kinderfiets 16" Plop

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:
82

gemonteerd

MTB full suspension 26", 18 versnellingen, alu V brakes en remgrepen, alu pikkel, blauw

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:
83

gemonteerd

City bike 26" wit, Shimano 18 versnellingen

Startbod:
€ 100
€ 100
Kavel nr:
84

gemonteerd

Startbod:
€ 400
€ 400
Kavel nr:
85

gemonteerd

Be One Spirit Sport, Alloy, Shimano V brake achteraan, schijfrem vooraan, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, 24 speed

Startbod:
€ 350
€ 0
Kavel nr:
86

gemonteerd

Be One Raw, Alloy, Shimano V brake, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, 27 speed

Startbod:
€ 520
€ 0
Kavel nr:
87

gemonteerd

Be One Raw XT Alloy, Shimano V brake, banden Schwalbe, Selle Bassano Defender, Deore Shimano

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
88

Kinderfiets 12" Carrat

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
89

gemonteerd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
90

gemonteerd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit/grijs, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
91

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
92

gemonteerd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, zwart, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
93

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
94

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
95

gemonteerd
licht beschadigd
27,5" elektrische MTB, antraciet/blauw, alu frame, Shimano XT 27-speed, batterij 36V/10,4ah samsung cell technology, schijfremmen vooraan als achteraan, verende voorvork Zoom, kenda banden

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
96

gemonteerd
licht beschadigd
26" elektrische MTB, antraciet/groen, alu frame, Shimano Deore 24-speed, batterij 36V/10,4ah samsung cell technology, schijfremmen vooraan als achteraan, verende voorvork Zoom, kenda banden

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
97

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
98

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
99

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
100

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
101

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
102

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
103

gemonteerd
licht beschadigd
20" elektrische vouwfiets, wit/zwart, alu frame, Shimano 6 buitenversnellingen, batterij 36V/11Ah 80km rijbereik, motor voorwiel 250 watt

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
104

gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
105

gemonteerd
licht beschadigd