Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, kleine valschade, CUKOR kookplaat, 2500 W kookplaten, set van 2, elektrische draagbare dubbele kookplaat (1500 W + 1000 W) voor koken, B08DFBYB1W
Ongebruikt, ok, Bammax Loopfiets voor kinderen, zonder pedalen, blauw , B07MNDFGZH