8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, 2 x Workpro Aanslaghoek, 200 mm, schuine T-kant van 230 mm, verstelbaar, hout met metaal, B01L1KA51G
Ongebruikt, 2 x Workpro Aanslaghoek, 200 mm, schuine T-kant van 230 mm, verstelbaar, hout met metaal, B01L1KA51G
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, STEPPERONLINE 350W 48V 7.3A 115/230V Universal Regulier schakelvoeding/switching Power Pupply/voeding voor 3D-printer LED-strips lichten CCTV project, B07R38XFR5
Lichte gebruikssporen, XINCOL AC-DC SMPS AC 110V/220V naar DC 12V 42A 500W LED schakelaar transformator voeding voor LED-strips, B01MQ4U1V8
Ongebruikt, LVYUAN Spanningsomvormer 12V 230V 1000W / 2000W Omvormer LCD met 2 USB, B08QFYX5DX
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, LIGHTEU®, 12V 750GPH Automatische lenswaterpomp, Volautomatische elektrische dompelpomp 3A met ingebouwd vlotterschakelsysteem, geen aparte vlotterschakelaar nodig, B07PHN74XD
Ongebruikt, SEAFLO 41-serie DC-watersysteem pomp 12V 12.5 LPM 35 PSI, B01N53H4W1
Ongebruikt, SEAFLO 01 Serie 2000 GPH bilgenpomp, B01MSNFL2W
Ongebruikt, SEAFLO DC 12V drukpompgroep, B08CF3Z8M4
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos, Tetra Vijver APK400 Tuinvijver Ventilatieset luchtpomp, B00378L0EC