8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, 2 x Workpro Aanslaghoek, 200 mm, schuine T-kant van 230 mm, verstelbaar, hout met metaal, B01L1KA51G
Ongebruikt, 2 x Workpro Aanslaghoek, 200 mm, schuine T-kant van 230 mm, verstelbaar, hout met metaal, B01L1KA51G
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Ongebruikt, KingCamp Aluminium campingtafel, oprolbare klaptafel voor 4-6 personen tot 80 kg belastbaar 107 × 70 × 70 cm, B08JQDY6W3
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongeopend, Aingoo laptoptafel, in hoogte verstelbaar, voor bureau, laptop, pc 48 * 37* 67-79cm( B01MRQAWNI
Ongeopend, Aingoo laptoptafel, in hoogte verstelbaar, voor bureau, laptop, pc 48 * 37* 67-79cm( B01MRQAWNI
Ongebruikt, ok, volledigOverbed Table Laptop Computer Desk Mobile PC Table for Small Spaces Side Table Wheels Laptop Standing Desk Height Adjustable Bedside Table for Laptop with Wheels and Storage Compartment (Beige)
Ongebruikt, ok, OUGIC Ergonomie Bureau Extender Tray,75x24cm , Punch-vrije Klem, Opvouwbare Toetsenbord Lade Lade, Tafelbevestiging Armsteun Plank, Computer Elbow Arm Ondersteuning , B08KPK45P3