Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
177

Ongebruikt, getest en werkend, AUTOPkio 1,8L elektrische lunchbox, 12V / 24V / 220V 3 in 1 verwarmbare voedselverwarmer lunchbox met zak en verwijderbare roestvrijstalen container 304 voor auto vrachtwagen kantoor ; B09H2LLVN3

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
178

Ongebruikt, getest en werkend, AUTOPkio 1,8L elektrische lunchbox, 12V / 24V / 220V 3 in 1 verwarmbare voedselverwarmer lunchbox met zak en verwijderbare roestvrijstalen container 304 voor auto vrachtwagen kantoor ; B09H2LLVN3

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
187

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
188

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
195

Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
208

Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
349

Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
498

Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF

Filter op categorie