Ongebruikt, getest en werkend, AUTOPkio 1,8L elektrische lunchbox, 12V / 24V / 220V 3 in 1 verwarmbare voedselverwarmer lunchbox met zak en verwijderbare roestvrijstalen container 304 voor auto vrachtwagen kantoor ; B09H2LLVN3
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC
Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF