Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
43 x 36 x 4,5 cm,
43 x 36 x 4,5 cm,