Ongebruikt, Allit AG Aluplus werkkoffer met beschermschuim (nog uit te snijden)
Lichte gebruikssporen, XINCOL AC-DC SMPS AC 110V/220V naar DC 12V 42A 500W LED schakelaar transformator voeding voor LED-strips, B01MQ4U1V8
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, SEAFLO 01 Serie 2000 GPH bilgenpomp, B01MSNFL2W
Ongebruikt, SEAFLO DC 12V drukpompgroep, B08CF3Z8M4
Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos, Tetra Vijver APK400 Tuinvijver Ventilatieset luchtpomp, B00378L0EC