Ongebruikt, ok, Exerz Antiek Globe Met Een Houten Basis - Dia 25cm Wereld Globe Roterend 5060444451757
Ongebruikt, Saiji Laptoptafel voor bed, draagbare laptoptafel, opvouwbare laptoptafel, bedtafel, laptoptafel van pvc-leer, compatibel met laptops tot 17 inch voor bank, vloer en bed, B0923JJD9P
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ZWOOS Digital Photo Frame 12 Inch - Electronic Picture Frame - Resolution 1280 x 800 - Supports up to 32 GB - Photos, Videos, Music , B09JK3NKCC
Ongebruikt, getest en werkend, Garsent Digitale fotolijst, 15,4 inch, 1280 x 800 cm, hoge resolutie, digitaal aflum met bewegingssensor, foto/muziek/videospeler, kalender, alarm, digitale fotolijst met afstandsbediening, AC 100-240 V (zwart) , B07STW582S
aGreatLife® koninklijk schaakspel van hout, handgemaakt, hoogwaardige schaakplank van echt hout, magnetisch, Wooden Chess Set - schaakcassette middeleeuwen, inklapbaar, 38 x 38 cm, met opbergdoos B071KTJ6Y5
2x Ongebruikt, volledig, mDesign - Bijzettafeltje - nachtkastje - met schap -Lichtgrijs, B07X37FX9X
4x Ongeopend, 4 packs van 4 stuks, Hettich Keukenkast Garderobe Kastdeur Lift Verblijf Ondersteuning Hydraulische Lente Gaszuiger Pneumatisch 49682 Soft Close Verblijf Scharnieren 100N Pak van 4Pcs
Plm 11 verpakkingen, voornamelijk furniture feet + Ophangarmen, diverse afmetingen en diameters, meeste ongebruikt