Ongebruikt, WORKPRO 12 V accu-reciprozaag, universele zaag met variabel toerental van 0 tot 2900 omw/min, met reciprozaagbladen 3 stuks, 2,0 Ah accu en oplader, ideaal voor het zagen van hout en metaal, B08BCH52SC
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, WORKPRO Reciprozaag, universele zaag, reciprozaag, 2800 tpm, 710 W, heflengte 20 mm, met 4 zaagbladen voor hout en metaal, gereedschapsloze vervanging van het zaagblad, B07HVR7RDG
Ongebruikt, 2 x WORKPRO Reciprozaag Bladen Set, 32 Stuks Reciprozagen Blade voor Metaal/Hout Snijden, Met Organizer Pouch, B071QY9KP8
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS