8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Retourgoederen die werden gecontroleerd op basisfunctionaliteit en schade. Foto's zijn indicatief en niet van het actuele item.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang, Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-90B Draagbare Elektrische Industriële Stoffensnijder ? 30 mm Maximale snijdikte ? 90 mm Bladmaat ? Ideaal voor Textielleerpapier met Vervangend Blad en Duitse Gebruikershandleiding, B0752QL7L9
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
£Ongebruikt,ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box Black , 26.5 x 18 x 27.2 centimeter , B07PCTR2SK
Ongebruikt, beschermzak besmeurd, HOUSE DAY flexibele tuinslang waterslang rekbare flexibele slang 30 meter
Ongebruikt, Youngdo Inklapbare schep met 10 functies, multifunctionele, gemakkelijk draagbare, roestvrije spade van hoogwaardig gelegeerd staal, afneembare schep voor survival, tuinieren en kamperen, B07CWJYXRV
Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang, Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang, Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Ongebruikt, ok, antraciet , Hoberg Rechthoekige parasol, kantelbaar, 360 graden draaibaar, balkonscherm, zon- en inkijkbescherming voor terras, uv-beschermingsfactor 50, ca. 130 x 180 , B09CYLFR6V
Ongebruikt, ok, antraciet , Hoberg Rechthoekige parasol, kantelbaar, 360 graden draaibaar, balkonscherm, zon- en inkijkbescherming voor terras, uv-beschermingsfactor 50, ca. 130 x 180 , B09CYLFR6V
2x Ongebruikt, ok, antraciet , Hoberg Rechthoekige parasol, kantelbaar, 360 graden draaibaar, balkonscherm, zon- en inkijkbescherming voor terras, uv-beschermingsfactor 50, ca. 130 x 180 , B09CYLFR6V
2x Ongebruikt, ok, antraciet , Hoberg Rechthoekige parasol, kantelbaar, 360 graden draaibaar, balkonscherm, zon- en inkijkbescherming voor terras, uv-beschermingsfactor 50, ca. 130 x 180 , B09CYLFR6V
Ongebruikt, JHY Design Ronde Tafelblad Vuurschaal Pot met Vierzijdig Glas 24 cm Hoge Draagbare Tafel Open Haard - Schoon Brandende Bio Ethanol Ventless Open Haard Voor Binnen Buiten Patio Feesten Evenementen, B089HC49QK