8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, 2x DOCX Nitril, Nylon, 2 Paar, Blauw, taille unique , B09F94ZCZ1
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker
Ongebruikt, losse verpakking ,24 Paar Ogrifox PU , Zwart-rood, polyester en gecoat met polyurethaan, B082Z7W76R
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongebruikt, getest en werkend, Magikl Megafoon met Sirene - Draagbare Stemversterker - MP3-speler en Opnamefunctie, Inclusief Oplaadbare Batterij en USB-oplaadkabel , B07YQYLLZS
ongebruikt, beschaidigde doos, GC2-CH2 paar kunststof pollers met 2 m kunststof ketting , B00STIGQVC
ongebruikt, beschaidigde doos, GC2-CH2 paar kunststof pollers met 2 m kunststof ketting , B00STIGQVC
KARAEASY ffp2 certificate ce Made In Italy Box v 50 Pezzi Roze
Ongeopend, Ffp2 Certificate CE 2761 ,Made In Italy, 50 stuks, multicolour, B09KJJ3R68
Ongebruikt, getest en werkend, Tenveo VA200pro (Grey)
All-in-One Webcam with Microphone and Speaker, Conference Camera 1080p HD 124 Degree Wide Angle , B09N33619S
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE Microphones Professional USB Microphone for Recording, Streaming, Podcasting, Broadcasting, Gaming, Voiceover and More, Plug 'n Play on PC and Mac - K690 , 4260707748599
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB Gaming Microphone Kit, RGB Dynamic Computer Microphones for PC PS4 PS5, Microphone Cardioid Pattern with Stand, Mute Button, Shock Mount with 8 RGB Lighting Modes - K651 , 4251966201406
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt, ok,vBOMGE 6-kanaals dj audio mixer met MP3-USB - Bluetooth, 48V fantoomvermogen, 16 DSP Echo effecten Mixer voor Live, Muziek, Karaoke, Podcast (ZWART) , B095KJRM9D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 25 uur speeltijd, hifi-muziekbox met krachtige bas, USB C-connectiviteit (zwart), B088Z45JLT
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl