8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongebruikt, soldeerset met 4 helpende handen, 1 vergrootglas met LED, soldeerdraaddispenser, 3 extra soldeertips, 50g loodvrije soldeerdraad soldeerboutset, B098NBMVMQ
Ongebruikt, geopende doos, krimptang voor 0,50-2,50 mm² connectoren I, B08FZLQ61H
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt, lichte schade zie foto ,Kabin Kindle Quick Log Splitter - Manual Splitting Tool - Steel Chisel Tip Splits Firewood Easily & Safely , B07ZS2QDB3
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongebruikt, ok,DWT-Germany 100013 3-delig Set lagers trekker set trekker gereedschap 2-armig 75 100 150 mm , B0749M3S2F
Ongebruikt, ok,DWT-Germany 100013 3-delig Set lagers trekker set trekker gereedschap 2-armig 75 100 150 mm , B0749M3S2F
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, 17 verpakkingen met 12 stuks , TooTaci ; incl boorbit , B089Q2LCGP
Ongebruikt, VonHaus 17-delige SDS boor- & beitelset - compatibel met SDS Plus boorhamer - voor baksteen/beton - inclusief draagkoffer met schuimrubberen bekleding, B07HYBJQFB
Ongebruikt, beschadigde doos, Houtbewerkingsklem, Schroefklemset, Pijpklemmen Snelsluiting Metalen klemset, geschikt voor 26,5mm buis met schroefdraad ( niet inbegrepen) Snel vastdraaien 4 stuks, rood
Ongebruikt, Lonamate 349-Piece Multi-Purpose Accessory Set for Multifunctional Too,l Universal Accessories Easy for Cutting, Grinding, Polishing, Drilling and Engraving , B087QYMNQG
Ongebruikt, getest en werkend, DEXTER - Decoupeerzaag - 750 W - Elektrische decoupeerzaag - Max 100 mm - 3000 SPM - Snelwisselsysteem - 3 m kabel - voor hout, metaal en kunststof , B08P5N8N96
Ongebruikt, RÖHM Boormachine-schroef DPV maat 2, kaakbreedte 100 mm, 1 stuk, 863422, 27.2 x 15.2 x 6.3 centimeter , 4019208183695
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart