Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
48

Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
117

3x 90stuks,Sinaas Smaak, Gelatine free, geschikt voor vegetariërs, bevat 12 vitaminen en mineralen ter ondersteuning van het immuunsysteem, Vitamins A, D, E, K, C, B6, B12, Niacin, Folic Acid, Biotin, Zinc & Iodine.

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
118

Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
141

Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
454

Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
455

Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
457

Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
458

Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
459

Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
460

Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
461

Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, volledig, B08X8MS7KH

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Lichte gebruikssporen, volledig, B07YKXB8HN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
468

Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
469

2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
473

Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
474

Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl