Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl