8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongebruikt, bij 1 dubbelzijdige tape gebruikt ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, ok, metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
Ongebruikt, ok, lichte sporen op de verbindingsstukken staven, , metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, CECIPA Artemis douche zonder thermostaat
doucheset met hoofddouche (diameter 22 cm), handdouche (3 straalsoorten), doucheslang
85-110 cm in hoogte verstelbaar
hoekmontage mogelijk
roestvrij staal
chroom , B08JXK8HWF
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
3 x Toiletdeksel wc-bril met softclosemechanisme, antibacterieel wc-deksel, premium robuuste wc-bril incl. montagetoebehoren, 2 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, B098DQ7FYN
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl
Ongebruikt, Regendouche - Voolan 30 cm grote regendouchekop gemaakt van 304 roestvrij staal, B08PK33GXZ
Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek -praktisch/van staal/met telescoopstang/zonder boren , B07CS3FR4S
Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek -praktisch/van staal/met telescoopstang/zonder boren , B07CS3FR4S