1971 Achteraan gemarkeerd, 490 x 490mm.
met keramiek kader Knitter
h: 2300mm x d: 600mm x b: 1300mm. Stukje uit rug, van Tv toestel.
b: 1500mmx d: 750mm x h: 760mm
met lades en bijhorende armstoel
Vier blokken, ladenblok, vitrine, b: 900 x d: 460 x h: 400mm
b: 1000mm x d: 750mm x h: 1650mm
soort van vacuüm vitrine 1920 met pomp, Phywe
Massief blad, l: 1450mm x b: 1050mm x h: 750mm.
Empire stijl 8 poten. 19°eeuw.
Met massief eiken blad, l: 1000mm x b: 600mm x h: 730mm.
Vroeg 19e Eeuws, met kleine lades binnenin, b: 830mm x d: 300mm x h: 1750mm.
Decor met druiven leren zitting. h: 1200mm x b: 680mm.
Ca 1900, opklapbaar, b: 1300mm x d: 500mm x h: 1000mm.
Met fijn sculpteerwerk, ca 1880, b: 1500mm x d: 550mm x h: 2700mm.
Rolluikje te repareren, b: 450mm x d: 400mm x h: 1230mm
ca 1900
h: 650mm x b: 400mm x d: 150mm
met huisvlijt, koper inlegwerk ca 1900
Tweedehands in zeer nette staat, 2x tweezit en 1x driezit, lengte van de driezit: 1800mm.
in leer met chromé, drie delen
Dik glazen blad, in perfecte staat. 1300 x 1300mm
met glazen blad
Zwart gelakte pootjes, lichte gebruikssporen maar geen scheuren.
met gebogen rugleuning
Dik glazen blad in perfecte staat, l: 2800mm x b: 1250mm, blad is 15mm dik.
met inox onderstel