Diam 190 mm
Empire stijl.
1963 Schoolprent model. 1130 x 900mm
H 210 mm in origineel beschilderd houten kistje.
430mm x 330mm
380mm x 380mm, in lijst 1932
19e Eeuws, 250mm x 360mm. op paneel kasteeltoren, getekend
Handbeschilderd, hoogte: 380mm. Eén vaas met wat schade aan de rand.
h: 460mm, gesigneerd, ca 1900
h: 460mm, gesigneerd Vanelslander 1940
Zicht op molen, 950mm x 800mm. Dré Demeyere
Gesigneerd De Lee, figuratief ca 1960. Hoogte: 520mm x breedte: 3750mm. uit danszaal Oostende
720mm x 630mm, vissersboten
1 Poot met kleine schade, hoogte: 670mm. in leder
900mm x 600mm op doek boerenkar, Henry Schouten
470mm x 580mm op doek, portret, getekend Per.
290 x 380 mm
210 x 270 mm
b: 830mm x 650mm
plm 600mm hoog, Kleine schade aan oortjes.
Met barstje, plm 600mm hoog
h: 280mm, monogram onderaan
b: 1020mm x h: 1040mm in lijst, vaas met bloemen, ca 1930
h: 540mm
b: 800mm x h: 660mm
b: 570mm x h: 760mm