en vitrinekast
2 sets
met dienblad
neerslag, 120/180cm
Azië, 230/200cm
Klimaat, 145/210cm
oud
getekend
blauw
gesigneerd
kinderkopje
5 stuks
ovaal
2 zetels en 6 stoelen
onyx
vrouw zoals ze geschapen is
met oud geldbeugeltje
getekend Futi Daniel
met 5 andere