massief koper
druppelfles in oude lederen valiesje plm 15 stuks
4 stuks
6 stuks
oude verrekijker, kodak, inktpot plm 6 stuks
zwart
in doos o.a. siervazen plm 7 stuks
in doos o.a. biscuit, siervazen
in doos groot glasservies met vergulde rand plm 30 stuks
in doos Chinese sierborden, vazen plm 20 stuks
lengte: 115cm
hoogte: 55cm
Neo gotiek koper ca 1900 afneembaar hoogte 65cm
houten sokkels
bruin hoogte: 60cm
Devolder R gesprek over verlaten huis 88cm x 71cm exemplaar van de kunstenaar
paradijsvogels
GM
Etma
Belle
met oude speaker
Philips Bi-ampli
in massief wortelhout
met geborduurde stof
lengte: 180cm x diepte 60cm x hoogte 80cm
hoogte: 250cm
hoogte: 40cm
19e eeuws
bloemenvaas art-deco, Butt 70cm x 60cm