Designed Ruth Thygessen Denmark Botum
karton
ex fiets van Patrick Sercu
h: 780, dia: 900
Ahrend Frisco Kramer
Lejeune electro mechanisch 1980?
550x750
750x570x400
reparaties 2300x1500
getekend W. Kreitz
getekend Dutrieux
2x Saint Gobain Radiaver 110/220 Volt, 600x420
plm 20 stuks
1973 tot 1982
2000x800 vv lade op voor en zijkant
h: 600
met prachtig origineel lampje
Verstelbaar
80 delig
33,5 > 23,5 cm
30-37 cm
o.a. gardena