Landkaart In Kader H 125 Cm B 165 Cm
Vliegendehollander Fiets
Vliegendehollander Karretje
Vaas H 40Cm
Vaas H 24Cm
Koppel Vazen H 35Cm
Uitdrup Set 2 Delig
Licht Blauwe Vaas Met Dop H 55 Cm
Koffer Voor Harp H 195 Cm B 115Cm
3 Stuks Schilderij In Kader
Vitro Raam H 50 Cm B 93 Cm
3 Schild / Dolk Panelen Kaders H 140 Cm
Schilderij Vissershaven H 90Cm B 128 Cm
Tekening In Kader H 93 Cm B 66 Cm
Schilderij
Vlees Machine
2 Houten Decoratie Stukken
2 Pop Hoofden
Kader
Schilderij In Kader
Heiligen In Kader
Dienblad En Serveerschaal
2 Verzilverde Opdien Potten
Decoratie Ijzeren Hoofd
Sokkel En Beeld
2 Hoeden Dozen
Reiskoffer H 56 Cm B 94 Cm
Vliegende Hollander
Ijzerenplaat Leeuwekop
Vaasje H 18 Cm
2 Koffertjes
Buro Set 2 Stuks
6 Pc Borden
Bak Varia
Trap BalLuchter
Vitriraam Werk Aan H 120 Cm B 134 Cm
Pop
2 Popjes In Doos