Aquarel gesigneerd onleesbaar 370x430
Le mariage de la vierge van Rafael 670x920
Olie op doek Ivan Asbrouck 1929
Olie op doek J.D.Perete 730x8"à
Lege kader 940x1050
Op gesculpteerde houten sokkels tot.H500 diam.250
Beschilderde zijde koppel 570x480 vergulde kaders
Winter 500x600
Getekend J.E 370x500
Koppel getekend 480x380
Olie op plaat 580x630
570x760
Lanoé 750x840
Mat glas H730
Versierd 1300x1600