Antiek & Brocante

2693
Roeselaarsestraat 58
8810 Izegem
Roeselaarsestraat 58
8810 Izegem
Aantal kavels:
331 kavels
Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
255

Aquarel gesigneerd onleesbaar 370x430

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
256

Le mariage de la vierge van Rafael 670x920

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
257

Olie op doek Ivan Asbrouck 1929

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
258

Olie op doek J.D.Perete 730x8"à

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
259

Lege kader 940x1050

Startbod:
€ 30
€ 45
Kavel nr:
264

Op gesculpteerde houten sokkels tot.H500 diam.250

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
272

Beschilderde zijde koppel 570x480 vergulde kaders

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
275

Winter 500x600

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
276

Getekend J.E 370x500

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
282

Koppel getekend 480x380

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
289

Olie op plaat 580x630

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
293

570x760

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
294

Lanoé 750x840

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
300

Mat glas H730

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
317

Versierd 1300x1600