Skip to main content
Login
Veilingen
Mijn overzicht
FAQ
Contact
Registreer
Languages
Nl
En
Fr
Search form
Zoek
You are here
Home
»
AA Tuincentrum
AA Tuincentrum
962
Wegens stopzetting
Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
22/03/2018
- 16:00
09/04/2018 - 18:00
Aantal kavels:
641 kavels
1-40
41-80
201-240
241-280
561-600
Startbod:
€ 400
€ 0
Teak leeuw
Kavel nr:
h: 1350
Startbod:
€ 150
€ 0
Teak spiegel
Kavel nr:
41
h: 1800
Startbod:
€ 120
€ 0
Teak spiegel
Kavel nr:
42
h: 1500
Startbod:
€ 100
€ 0
Teak spiegel
Kavel nr:
45
h: 1050
Startbod:
€ 60
€ 60
Schilderij
Kavel nr:
233
900x1300
Startbod:
€ 60
€ 0
Schilderij
Kavel nr:
234
900x1300
Startbod:
€ 15
€ 0
Partij decoratie
Kavel nr:
248
3 items
Startbod:
€ 15
€ 17
Partij decoratie
Kavel nr:
249
3 items
Startbod:
€ 20
€ 25
2x Kunststoffen plant
Kavel nr:
250
Startbod:
€ 10
€ 0
Stenen bbq
Kavel nr:
574
beschadigd
Gebruikersnaam of e-mail
*
Wachtwoord
*
Nieuwe account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
(-)
Remove Decoratie filter
Decoratie
Schilderijen (2)
Apply Schilderijen filter
(-)
Remove Tuin en planten filter
Tuin en planten
(-)
Remove Barbecue filter
Barbecue
Poorten (9)
Apply Poorten filter
Tuinaccessoires (456)
Apply Tuinaccessoires filter
Bouwsector (18)
Apply Bouwsector filter
Consumentengoederen (13)
Apply Consumentengoederen filter
Dieren en toebehoren (1)
Apply Dieren en toebehoren filter
Diversen (6)
Apply Diversen filter
Gereedschap (8)
Apply Gereedschap filter
Houtbewerking & schrijnwerk (8)
Apply Houtbewerking & schrijnwerk filter
HVAC en sanitair (1)
Apply HVAC en sanitair filter
Magazijninrichting (5)
Apply Magazijninrichting filter
Metaalbewerking (4)
Apply Metaalbewerking filter
Meubelen (49)
Apply Meubelen filter
Rollend materieel (5)
Apply Rollend materieel filter
Schilderen (1)
Apply Schilderen filter
Schoonmaak (1)
Apply Schoonmaak filter
Sound and light (1)
Apply Sound and light filter
Verlichting (3)
Apply Verlichting filter
Winkelinrichting (1)
Apply Winkelinrichting filter