Ongeopend, ok, Anzirose katoenen opslag manden Multi-Sized 2 stuks Set ovaal Organizer Bins voor Home Decor Closet Speelgoed Desktop Cosmetische Kid's kamer opslag Kwekerij Bins wit, B07JCW7Y2W
Ongebruikt, ok, Carvapet Loper, vloerkleed voor hal, 60 x 240 cm, zacht lang vloerkleed, antislip wasbare microvezel sneeuwvlok, kerstrood vloerkleed voor de ingang, gang, keuken of wasruimte, B0C8S9KTDL
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NEZZOE make-upspiegel met verlichting, 14 inch dimbare verlichte make-upspiegel, tafelbladstekker in LED-spiegel met roestvrijstalen standaard, B0C84P5J2L
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, wielen en afstandsbediening ontbreken, SUNTEC mobiele airconditioner Impuls 2.6 Eco R290 APP – Airco mobiel en stil, bediend via Smart App – Ontvochtiger voor ruimtes tot 34 m² – Mobiele koeling in huis & kantoor – 9.000 BTU – 2.640 watt [Energieklasse A] B09QMJNQZQ
Ongebruikt, ok, Schokgolftherapie-apparaat, professionele ED-behandeling Spierpijnverlichting Massagetherapie-apparaat Schokgolffysiotherapie-instrument met 7 massagekoppen Chronische pijnverlichting , B08YK29TM5
Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, Ganeed Rustieke Kroonluchter Frans Landelijk Vintage Kroonluchter Metaal Antiek Brons Hanglamp voor Eiland Keuken Boerderij Eetkamer Woonkamer 8 Licht Brons, B07ZFRDMFN
Ongebruikt, ok, Carvapet Loper, vloerkleed voor hal, 60 x 240 cm, zacht lang vloerkleed, antislip wasbare microvezel rendier, kerstgroen vloerkleed voor de ingang, gang, keuken of wasruimte, B0C8S4SLXY