Ongebruikt, ok. 2X sourcingmap 25mm droeg 75mm Cilinder van de Slag Dubbelwerkende Mini Pneumatische Lucht, B00899AK86 + 1X pneumatische cilinder TMAL 20X50( miniem gebruikt)
Gebruikssporen, ok, originele doos ontbreekt. OSOTEK Nat droogzuiger 180° platte zuigwisser, zuigt, veegt tot aan de rand, 3-in-1 draadloze vloerreiniger met zelfreiniging, led-indicator, led-vloerborstel, slimme waszuiger voor alle harde vloeren, B0B3HZCK5Q
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking. BecaSmart 6000-serie WiFi ronde thermostaat voor gasboiler Wit Telefoonbediening 5 + 2 Programmeerbaar, B0793Q3F62
Ongebruikt, ok. Brandschilderset, 100 W, met 23-delige spits en twee pennen, houtbrander brandzuigerset, temperatuur instelbaar 0-750 °C, brandschilderstation brandschilderapparaat voor hout, leer en kurk, B0B71LL8H7
Lichte gebruikssporen, ok. Brandschilderset, 100 W, met 23-delige spits en twee pennen, houtbrander brandzuigerset, temperatuur instelbaar 0-750 °C, brandschilderstation brandschilderapparaat voor hout, leer en kurk, B0B71LL8H7
Gebruikssporen, ok. OSOTEK Nat droogzuiger 180° platte zuigwisser, zuigt, veegt tot aan de rand, 3-in-1 draadloze vloerreiniger met zelfreiniging, led-indicator, led-vloerborstel, slimme waszuiger voor alle harde vloeren, B0B3HZCK5Q
Gebruikssporen, ok, kuisproduct ontbreekt. OSOTEK Nat droogzuiger 180° platte zuigwisser, zuigt, veegt tot aan de rand, 3-in-1 draadloze vloerreiniger met zelfreiniging, led-indicator, led-vloerborstel, slimme waszuiger voor alle harde vloeren, B0B3HZCK5Q
Ongeopend, Walkie Talkie Oplaadbaar, Long distance ,set v 3 , Topsung Anti-Fall Walkie Talkie , PMR Walkie Talkie, B087N8KJMJ