Ongebruikt, ok, Old Tjikko Voederautomaat voor kat, automatische voerdispenser & waterreservoir in set voor kleine dieren, hondenkom, elk 3,8 l PBA vrij (voederdispenser en waterdrink), B08QVDD6Y8
Ongeopend, ok. 3 X TRIWONDER tentspanner, haak, 6-delig, voor kamperen, wandelen, touw, brug (rode veerpen + karabijnhaak, 6 stuks), B08G7Y4B5V + 1 X Ongeopend, ok. TRIWONDER Veer voor tent, camping, veerhaak, roestvrij staal, met touwgesp, voor tent, wandelen, kamperen, B08L8YR1HB
Ongebruikt, ok. Bubbacare anti-blafapparaat, 3 ultrasone afschrikmiddelen voor honden met instelbare frequentie, effectief bereik van 50 voet, zacht huisdierapparaat, sonische schors, B0CC2KS7T7
Minieme gebruikssporen, ok. Bubbacare anti-blafapparaat, 3 ultrasone afschrikmiddelen voor honden met instelbare frequentie, effectief bereik van 50 voet, zacht huisdierapparaat, sonische schors, B0CC2KS7T7
Ongeopend, Umi Kitchen Rack Worktop Spice Rack Spice Box Shelf Cans Bottle Storage Jars Spice Container Knife Holder Chopsticks Caddy - 43x20x17,5cm, Stainless Steel, Silver , B08DNLFPRP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Anti-blaf-apparaat, 3 ultrasone hondenafweerapparaten met instelbare frequentie, 15 meter effectief bereik, huisdier zacht apparaat Sonic Bark, B0CCL1Z974
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Anti-blaf-apparaat, 3 ultrasone hondenafweerapparaten met instelbare frequentie, 15 meter effectief bereik, huisdier zacht apparaat Sonic Bark, B0CCL1Z974
Ongeopend, ok, verpakking licht beschadigd, SMIBUY Kapstokken met wandmontage, 29,2 inch kapstok voor muur, bamboe hangende plank met 5 dubbele metalen haken voor badkamer, slaapkamer, keuken, woonkamer, modderdroom (zwart), B0B6F2B59N