AEG SB7500 - Blender, getest en werkend. Ongebruikt. AB-grade
1x Falk traptractor met aanhanger, type: Princess Trac, kleur: roze. Totale lengte ca. 133cm, geschikt voor leeftijd: 2 tot 5 jaar, maximaal gewicht ca. 30kg, Dit betreft een nieuw product.
1x Angel Sports basketbalstandaard 230-305, kleur: zwart. V.v. CE keurmerk. Ringhoogte van 230-305 cm, Dit betreft een nieuw product. Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
1x Beats by Dre in-ear oordopjes, type: urBeats, kleur: roze. Inclusief originele doos, accessoires AB-grade
1x Elite cinemascherm, type: F84NWH, kleur: zwart. Beeldverhouding: 16:9. Afmeting ca. 185x104 cm. Dit betreft een nieuw product. Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
1x Sony PlayStation PSN 50 euro tegoed. Let op, alleen voor Belgische PSN accounts geschikt. Voeg zonder een creditcard te gebruiken geld aan je PlayStation Network-portemonnee toe. Nieuw product
1x Butik Living bartafel,Fiesta wit. Afmeting ca. 60x104x60 cm. Diameter tafelblad ca. 60 cm. AB-grade
1x Eurom heteluchtkanon 14.800W, HK15, 4,4 kg. maximaal 500 m3 magneetventiel en overhittingsbeveiliging. De heteluchtkanon is inclusief drukregelaar en slang. Dit betreft een nieuw product.
Nilfisk Multi 20 - Nat- en Droogzuiger,transportschade : barst in behuizing, geen invloed op werking. Ongebruikt
1x Topcom babyfoon, type: KS-4247, kleur: wit. Binnen bereik indicatie: 300 meter, gewicht ca. 333 gram. Nieuw product
1x Krups Nescafe Dolce Gusto, type: Oblo KP1101, kleur: wit. Inhoud waterreservoir ca. 0,8 liter, soortkoffie: capsules, aantal kopjes per keer: 1, pompdruksysteem: 15bar, aantal standen: 2, vermogen: 1500W. V.v. aan/uit indicator, afneembaar waterreservoir, automatische uitschakeling, afneembare lekbak, afgiftestop. Let op! Dit product heeft een beschadiging: barst in het waterresevoir net boven het MAX. waterniveau.
1x Braun stoomkoker, type: FS 3000, kleur: wit. Aantal stoomschalen: 2, gewicht ca. 3260 gram, vermogen: 850 Watt. V.v. snoeropbergruimte. Nieuw product
Vileda Strijktaf.Viva Expr. Comfort, AB-grade Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
Little Tikes My First Slide - Roze, AB-grade Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
1x Difrax S-flesverwarmer inclusief S-babyfles, type: Natural. Bereikt binnen 3 minuten de ideale borstvoedingstemperatuur. Bewaart alle vitamines en voedingsstoffen van de moedermelk en flesvoeding. Inhoud ca 170 ml. Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen
Speedlink racestuur DRIFT O.Z. Racing Wheel, kleur: oranje, zwart.usb 2.0. Let op! Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: een rubber dopje onder het rempedaal
Newstar plafond steun, type: FPMA-C100Silver flat panel, kleur: zilver, maximale schermgrootte: 37-inch, gewicht: 4160 gram. Dit betreft een nieuw product.
2x usb-Lightning kabel, lengte ca. 1 meter. Geschikt voor alle Apple apparaten v.v. Lightning aansluiting. Dit betreft nieuwe producten
1x Tristar bakplaat, type: BP-2984. Vlakke plaat, v.v. regelbare thermostaat, antiaanbaklaag, afmeting ca. 90x23cm, vetopvangbakje, 8-10 personen. Vermogen: 1800 Watt. Doos beschadigd
1x MyKronoz stappenteller, type: Zefit2, kleur: Bruin/goud. Materiaal: Plastic. Bluetoothversie: 4. Afmeting ca. 48x20x93mm. Gewicht ca. 148g. . Accessoires ontbreken
Parrot Headphone ZIK BLK/BLK , V1,10, getest en werkend, lichte gebruikssporen
V-part - Bartafel - Wit - ??80 cm, AB-grade Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
Caliber Hpg507Bt - Bluetooth speaker - Zwart, ongebruikt, getest en werkend
RICATECH EP1970, Elvis Presley Limited Edition, ongebruikt, beveiliging schakelt in na ca 25min,
Elite Screens projectiescherm, M109NWX,handbediend, schermdiagonaal: 109-inch, formaat projectie: 234,7x146,7 cm, 16:10, doeksoort: MaxWhite, V.v. montagematerialen. Let op! Dit product heeft een beschadiging: deukje. Vervoersvoorwaarden veiling n.v.t.
GARDENA - Comfort Heggenschaar 570 - 20 cm meslengte - 57 cm totale lengte, AB-grade
1x Butik Living salontafel, type: Perfect Pure groot, kleur: grijs. Afmeting ca. 80x80x35,5 cm, Let op! Dit product heeft een beschadiging: in twee schroefgaten zijn de binnendraden beschadigd.
1x Logitech type+ voor iPad air, kleur: zwart. Gewicht ca. 720 gram. Afmeting ca. 25,6x18,4x18 cm. Materiaal: kunststof. Let op! Dit product heeft lichte gebruikssporen