Verzamelitems en curiosa

2328
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Aantal kavels:
231 kavels
Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:

Startbod:
€ 80
€ 120
Kavel nr:

Zeer mooi orgineel dubbelzijdig geleefd emaille bord van Esso. 1952

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:

Zeer mooie litho van Herman Brood uit de beroemde POP-serie. Herman Brood maakte in 1993 in opdracht van een muziekmaatschappij een prachtige serie litho`s van diverse popartiesten. Kunstenaar: Herman Brood Titel: Michael Jackson Afmetingen litho: 60 x 50 cm

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:

Mooie artcard van Keith haring die één van zijn werken maakt afmetingen lijst ca 13x18 cm

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:

Panamarenko orginele artcard uitgegeven naar aanleiding van een van zijn laatste tentoonstellingen. Panamarenko kijkt uit op de bergen van furkapass.

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Roger raveel orginele artcard van “een kruik met overtuiging” uitgebracht naar aanleiding van een van zijn tentoonstellingen. Afmetngen kader ca 130x180mm

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:

Panamarenko archeoptrix orginele artcard uitgebracht naar aanleiding van een van Panamarenko's tentoonstellingen. Gehandtekend in de plaat. Afmetingen artcard 105x150mm

Startbod:
€ 150
€ 310
Kavel nr:

Zeer groot zeldzaam emaille bord KUB, prachtig groot emaille bord van 1m hoog. Zeer mooie patina in goede staat

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:

Mooi emaille bord van Corps Diplomatique, orgineel bord gemaakt bij emaillerie belge afmetingen ca 20x30cm

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:

Mel Ramos amerikaans Pop art kunstenaar, artcard "bizon" afmetingen kader 13X18cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Mooi emaille bord van Bose in goede staat

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:

Oud orgineel reclamebord Brouwerij de Koninck

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:

Marlboro racing reclamebord jaren 90 Leuk reclamebordje van marlboro ca 14cm

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:

Grote orginele renault dealer reclame komt van de gevel van een oude renault garage. In de reclame zijn tl lampen ingebouwd aan de binnenzijde. Verlichting werkt niet is na te kijken. Zeer leuk als decoratie

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:

banania Tour de France Gino Bartali ingelijst in kader ca 10x15 cm

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
41

Wielermobilia Tour de France Louison Bobet ingelijst in kader ca. 10x15 cm

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
42

Tour de France Bernard thevenet, banania retro postkaart. ingelijst in kader afmetingen ca10x15cm

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
44

Vintage vaas ca. 30cm

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
46

Decoratief houten bord met cafe spreuk op. Leuk voor iedere mancave

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
48

Zeer oude Camel reclamespiegel.

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
51

Leuk metalen bord “duiven voeden verboden”

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
52

Lot oude logo's van citroen voertuigen

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
54

Reclamebord coca-cola uit metaal afmetingen ca. 10x20cm

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
58

Retro reclamebord uit metaal Haribo afmetingen ca 20x30cm

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
59

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
66

2 oude coca cola reclames uit de jaren 60 afmetingen ca17x20 cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
75

Emaille bordje van de gekende bradderij de Lille afmetingen ca. 9x13,5

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
82

Belga retro reclame display is vele groter dan een normaal pakje belga sigaretten.

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
83

Kuifje Michel Vaillant, Jean Graton prachtige grafische artcard van één van de twintig mooiste covers van het weekblad kuifje. Deze zijn in zeer beperkte editie uitgebracht in 2018 naar aanleiding van zijn 95ste verjaardag. Afmetingen kunstkaart 105x150 mm

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
84

Kuifje Michel Vaillante marathon prachtige grafische artcard van één van de twintig mooiste covers van het weekblad kuifje. Deze zijn in zeer beperkte editie uitgebracht in 2018 naar aanleiding van zijn 95ste verjaardag van Jean Graton. Afmetingen kunstkaart 105x150 mm

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
92

Reclamespiegel pears soap ca 20x30 cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
94

Kuifje, extract uit de strip kuifje de geheimzinnige ster, orginele zeldzame Moulinsart Ex libris uit de strip de geheimzinnige ster Afmetingen 19,4x24 cm,

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
95

Mel Ramos amerikaans Pop art kunstenaar, artcard "Batman Win" afmetingen kader 13X18cm

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
104

zeer oude blikken doos rembrandt van koekjes merk parein ca 22x30 cm

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
105

zeer oude blikken doos B. van der Helst van koekjes merk parein ca 22x30 cm

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
143

Orginele reclamekader met affiche van aquarius

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
144

Kunststof reclamepaneel ideaal voor een lichtbak van te maken afmetingen ca. 150x +-40cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
145

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
146

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
147