Tuinsculpturen

3800
Kijkdag op afspraak
info@openbare-verkopen.be
Statielei 26 pand 11
2640 Mortsel
Statielei 26 pand 11
2640 Mortsel
Aantal kavels:
26 kavels
Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:

Prachtig groot tuinsculptuur van een deense dog levensgroot sculptuur met de hand veraardigd en beschilderd. Sculptuur gemaakt ui poleyster. Is geschikt voor binnen en buiten. Zie alle foto's opgelet beeld beschadigd zie laatste foto

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:

Prachtig sculptuur van een origami leeuw vervaardigd uit poleyster. Met de hand beschilderd en vervaardigd +-30cm

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:

Prachtig handbeschilderd tuinbeeld van een luipaard

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 75
€ 85
Kavel nr:

Starwars sculptuur hoogte ongeveer 80cm

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:

Zeer mooi sculptuur van een beer handbeschilderd hoogte ca 48cm

Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:

Dansende dame sculptuur met de hand beschilderd

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

3 mooie tuinsculpturen “kat” kleine tuinsculpturen vervaardigd uit poleyster

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Prachtig romeins gezicht, sculpuur kleur wit met zwarte trash. Zeer mooi past in ieder interieur

Startbod:
€ 50
€ 80
Kavel nr:

knokkedil genummerde editie slechts op 40 exemplaren uitgebracht. Zie ook foto's van het kranten artikel. Lengte ca 40cm

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 125
€ 135
Kavel nr:

knokkedil genummerde editie slechts op 40 exemplaren uitgebracht. Zie ook foto's van het kranten artikel. Groot sculptuur moeder en klein sculptuur baby knokkedil Lengte ca 40cm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Mooi sculptuur van geel zittend schaap hoogte ca 10cm Echte blikvanger voor in de tuin

Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:

Prachtig sculptuur voor binnen van een duikende man.

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:

Startbod:
€ 80
€ 100
Kavel nr:

Sculptuur van Mario hoogte ca 55cm

Startbod:
€ 100
€ 120
Kavel nr:

Zeer mooi gouden sculptuur van een boksende muis. Prachtig gedetailieerd afgewerkt sculptuur van een boksende muis met afgebeten oor

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Prachtig sculptuur van een jaguar lengte ca 40 cm

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:

Buldog met zonnebril+-34cm

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:

Buldog met zonnebril+-34cm

Startbod:
€ 110
€ 110
Kavel nr:

Betty boop xxl sculptuur hoogte ca 1m

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 25
Kavel nr:

mooie sculpturen ca 10cm hoog horen zien en zwijgen

Startbod:
€ 15
€ 36
Kavel nr:

set van twee prachtige sculpturen siamese tweeling hoogte ca 24cm