Stockliquidatie deel I

Veiling nr: 
1155

Meestal ongebruikt goederen en/of undeliverables. 

Kijkdag(en)
Geen kijkdag(en)
Afhaaldag(en)
Geen afhaaldag(en)
Startdatum: 
03/10/2018 - 11:00
Einddatum: 
22/10/2018 - 19:00
Aantal kavels: 
320 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
41

ongebruikt, te monteren in doos, hoogglas zwart, breedte 140 diepte 45cm, h 39cm, beschermfolie nog aanwezig op zwarte hoogglans

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
42

ongebruikt, gemonteerd, met verstelbaar voeteinde en afstandsbediening-zakje

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
43

ongebruikt, gemonteerd, met verstelbaar voeteinde

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
44

foto indicatief voor model, eik-kleur zie 2de fotoe, ongebruikt,te monteren in 1 doos, deur kan zowel links of rechts geplaatst worden, afm breedte 100cm, diepte 36cm, hoogte 31cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
45

foto indicatief voor model, eik-kleur zie 2de fotoe, ongebruikt,te monteren in 1 doos, deur kan zowel links of rechts geplaatst worden, afm breedte 100cm, diepte 36cm, hoogte 31cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
46

ongebruikt, gemonteerd, afmetingen breedte 100cm diepte 40cm hoogte 34cm

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 130
Afgelopen
Kavel nr: 
47

ongebruikt, gemonteerd, incl kussens, breedte 260, diepte 90 en 145 zithoogte 41cm, combinatie lichtgrijse stof en zwart kunstleder, om te vormen tot slaapbank, opgepast: 1 kleine scheur in stof op leuning zie foto

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
48

ongebruikt, gemonteerd, incl kussens, met opbergbox, breedte 220 diepte 80 en 160, zithoogte 41cm, incl 2 poef

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
49

aeg vl5527ms, ongebruikt

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
50

aeg vl5527ms, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
51

gemonteerd, ongebruikt, incl ledstrip, hoekje zeer licht beschadigd

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
52

gemonteerd, ongebruikt, 1 plank beschadigd niet zichtbaar als dicht, hoogte 144cm, diepte hoek 38cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
16
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
53

ongebruikt, gemonteerd, enkel dak heeft enkele deuken in metaal, hoogte 155cm b70xl70cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
54

gemonteerd, lichte beschadigingen op enkele hoeken, afm 40x100x 68h

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
55

gemonteerd, ongebruikt, afm 40x100 h 80cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
56

gemonteerd, ongebruikt, afm 34x60x56h cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
57

gemonteerd, ongebruikt, zwart afm 50x100x43h cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
58

gemonteerd, ongebruikt, 50x80x h 75cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
59

gemonteerd, ongebruikt, 50x115x h 75cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
60

ongebruikt, paco home mondial,design 105, 1 snee in hoek niet echt zichtbaar bovenaan

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 275
Afgelopen
Kavel nr: 
61

legend blanc lisere noir led 16x200, te monteren in 3 beschadigde verpakkingen

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 130
Afgelopen
Kavel nr: 
62

comet lit pu gris 140x190 blanc a led, te monteren in 2 beschadigde verpakkingen

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
63

transformeert hoverbord in kart, lichte gebruikssporen, volledig

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
64

te monteren in doos, gecontroleerd en volledig

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
65

ongebruikt, foam matress

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
66

ongebruikt, te monteren in doos, gecontroleerd en volledig,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
67

ongebruikt gecontroleerd en volledig, breedte van 97 tot 108cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
68

ongebruikt, gecontroleerd en volledig, breedte van 73 tot 95,5cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
69

ongebruikt, gecontroleerd en volledig, breedte van 73 tot 95,5cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
70

ongebruikt, gecontroleerd en volledig, breedte van 73 tot 80cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
71

ongebruikt, gecontroleerd en volledig

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
72

isofix group i ii iii, ongebruikt, kinderkraft expander

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
73

kinderkraft moov navy, lichte gebruikssporen, incl mand en maxicosi

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
74

gebruikssporen, connectors met vering achteraan afgebroken, te herstellen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
75

doos beschadigd, retour, volledig

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
76

ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
77

ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
78

ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
79

ultra sensitiv, penaten baby,

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
80

ultra sensitiv, penaten baby,

Pagina's