Meestal ongebruikt goederen en/of undeliverables.
ongebruikt, te monteren in doos, hoogglas zwart, breedte 140 diepte 45cm, h 39cm, beschermfolie nog aanwezig op zwarte hoogglans
ongebruikt, gemonteerd, met verstelbaar voeteinde en afstandsbediening-zakje
foto indicatief voor model, eik-kleur zie 2de fotoe, ongebruikt,te monteren in 1 doos, deur kan zowel links of rechts geplaatst worden, afm breedte 100cm, diepte 36cm, hoogte 31cm
ongebruikt, gemonteerd, afmetingen breedte 100cm diepte 40cm hoogte 34cm
ongebruikt, gemonteerd, incl kussens, breedte 260, diepte 90 en 145 zithoogte 41cm, combinatie lichtgrijse stof en zwart kunstleder, om te vormen tot slaapbank, opgepast: 1 kleine scheur in stof op leuning zie foto
ongebruikt, gemonteerd, incl kussens, met opbergbox, breedte 220 diepte 80 en 160, zithoogte 41cm, incl 2 poef
gemonteerd, ongebruikt, incl ledstrip, hoekje zeer licht beschadigd
gemonteerd, ongebruikt, 1 plank beschadigd niet zichtbaar als dicht, hoogte 144cm, diepte hoek 38cm
ongebruikt, gemonteerd, enkel dak heeft enkele deuken in metaal, hoogte 155cm b70xl70cm
gemonteerd, lichte beschadigingen op enkele hoeken, afm 40x100x 68h
gemonteerd, ongebruikt, zwart afm 50x100x43h cm
ongebruikt, paco home mondial,design 105, 1 snee in hoek niet echt zichtbaar bovenaan
legend blanc lisere noir led 16x200, te monteren in 3 beschadigde verpakkingen
comet lit pu gris 140x190 blanc a led, te monteren in 2 beschadigde verpakkingen
transformeert hoverbord in kart, lichte gebruikssporen, volledig
te monteren in doos, gecontroleerd en volledig
ongebruikt, te monteren in doos, gecontroleerd en volledig,
ongebruikt gecontroleerd en volledig, breedte van 97 tot 108cm
ongebruikt, gecontroleerd en volledig, breedte van 73 tot 95,5cm
ongebruikt, gecontroleerd en volledig, breedte van 73 tot 80cm
isofix group i ii iii, ongebruikt, kinderkraft expander
kinderkraft moov navy, lichte gebruikssporen, incl mand en maxicosi
gebruikssporen, connectors met vering achteraan afgebroken, te herstellen