Stockliquidatie deel I

Veiling nr: 
1155

Meestal ongebruikt goederen en/of undeliverables. 

Kijkdag(en)
Geen kijkdag(en)
Afhaaldag(en)
Geen afhaaldag(en)
Startdatum: 
03/10/2018 - 11:00
Einddatum: 
22/10/2018 - 19:00
Aantal kavels: 
320 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
121

ariel alpine = 90 waspods

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
122

dash perles fleurs de lotus = 114 waspods

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
123

vaatwastablet finish powerball quantum citrus = 114 pods, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
124

finish powerball all-in 1 max power & pure = 190 tqblets

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
125

sun classic = 180 tablets, dozen beschadigd, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
126

vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
127

vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
128

vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
129

vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
130

vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
131

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
132

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
133

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
134

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
135

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
136

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
137

finish powerball classic = 220 tablets, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
138

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
139

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
140

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
141

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
142

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
143

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
144

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
145

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
146

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
147

luxe rollen scottex kussenzacht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
148

vel hakle feucht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
149

vel hakle feucht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
150

vel hakle feucht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
151

vel hakle feucht, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
152

domestos power 5 ocean wc-steen, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
153

domestos power 5 ocean wc-steen, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
154

domestos power 5 ocean wc-steen, ongebruikt

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
155

doos met diverse schoonmaakartikelen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
156

doos met diverse schoonmaakartikelen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
157

doos met diverse schoonmaakartikelen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
158

doos met diverse schoonmaakartikelen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
159

doos met diverse schoonmaakartikelen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
160

doos met diverse schoonmaakartikelen