Sport verzamelobjecten

703
Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
22/05/2017 - 12:00
05/06/2017 - 19:00
Aantal kavels:
12 kavels
Startbod:
€ 80
€ 100
Kavel nr:

1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door J. Izquierdo. Werd gesigneerd aan het oefencomplex van Brugge. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHJI.maat 42. Incl plexi display

Startbod:
€ 150
€ 250
Kavel nr:

1x Manchester City home shirt 2016-2017  persoonlijk gesigneerd door K. Debruyne. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: MANCITYKDB. Maat M. Excl paspop

Startbod:
€ 125
€ 250
Kavel nr:

1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door E. Hazard. Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: NIKESCHEH.maat 40,5. Incl Luxe plexi Display

Startbod:
€ 100
€ 160
Kavel nr:

1x Ingelijste gesigneerde foto persoonlijk gesigneerd door Cristiano Ronaldo. Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: INGFOTOCR7

Startbod:
€ 140
€ 170
Kavel nr:

1x Ingelijste gesigneerd foto werd persoonlijk gesigneerd door Messi, Suarez, Neymar Jr. (MSN). Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: INGFOTOMSN.

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:

1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door M. Dembele. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHMD.maat 43. Incl luxe plexi display

Startbod:
€ 140
€ 220
Kavel nr:

1x Manchester City bal 2015-2016 team signed. Werd gesigneerd door zo goed als de volledige ploeg van 2015-2016. Wordt geleverd met certificaat van de club zelf + handtekeningen kaart en met persoonlijk COA met ref: MANCITYBALTEAM. Het betreft om een bal size 5. Matching numbers. Incl plexi Display Case

Startbod:
€ 70
€ 100
Kavel nr:

1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door J. Vossen. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHJV.maat 43. Incl plexi display

Startbod:
€ 60
€ 120
Kavel nr:

1x Keeperhandschoen persoonlijk gesigneerd door V. Valdes. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: KPGLOVEVV. Incl plexi display

Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:

1x Nike schoen persoonlijk gesigneerd door S. Denswil. Werd gesigneerd op het oefencomplex van Brugge. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHSD.maat 45 incl plexi display

Startbod:
€ 60
€ 70
Kavel nr:

1x Nike Magista schoen persoonlijk gesigneerd door Mirallas. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHKM.maat 38,5 incl plexi display

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

1x Adidas 15,3 schoen persoonlijk gesigneerd door Iheanacho. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: ADISCHKI.maat 42 2/3