1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door J. Izquierdo. Werd gesigneerd aan het oefencomplex van Brugge. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHJI.maat 42. Incl plexi display
1x Manchester City home shirt 2016-2017 persoonlijk gesigneerd door K. Debruyne. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: MANCITYKDB. Maat M. Excl paspop
1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door E. Hazard. Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: NIKESCHEH.maat 40,5. Incl Luxe plexi Display
1x Ingelijste gesigneerde foto persoonlijk gesigneerd door Cristiano Ronaldo. Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: INGFOTOCR7
1x Ingelijste gesigneerd foto werd persoonlijk gesigneerd door Messi, Suarez, Neymar Jr. (MSN). Wordt geleverd met persoonlijk COA met ref: INGFOTOMSN.
1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door M. Dembele. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHMD.maat 43. Incl luxe plexi display
1x Manchester City bal 2015-2016 team signed. Werd gesigneerd door zo goed als de volledige ploeg van 2015-2016. Wordt geleverd met certificaat van de club zelf + handtekeningen kaart en met persoonlijk COA met ref: MANCITYBALTEAM. Het betreft om een bal size 5. Matching numbers. Incl plexi Display Case
1x Nike Mercurial schoen persoonlijk gesigneerd door J. Vossen. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHJV.maat 43. Incl plexi display
1x Keeperhandschoen persoonlijk gesigneerd door V. Valdes. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: KPGLOVEVV. Incl plexi display
1x Nike schoen persoonlijk gesigneerd door S. Denswil. Werd gesigneerd op het oefencomplex van Brugge. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHSD.maat 45 incl plexi display
1x Nike Magista schoen persoonlijk gesigneerd door Mirallas. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: NIKESCHKM.maat 38,5 incl plexi display
1x Adidas 15,3 schoen persoonlijk gesigneerd door Iheanacho. Wordt geleverd met foto van het signeermoment en met persoonlijk COA met ref: ADISCHKI.maat 42 2/3