Ongeopend , Interactieve Babypop 43cm ,Geen batterijen vereist BABY born® Soft Touch Meisje met blauwe ogen, met bodysuit en mutsje. Bevat 1 potje, 1 luier, 1 bord met lepel, 1 portie pap, 1 fles, 1 speentje met ketting, 1 geboortebewijs en 1 vriendschapsarmband elk voor het meisje en haar pop. 9 levenschte functies.
Ongeopend, doos vertoont verzendsporen, 4005998258781
Ongebruikt, geopende doos, volledig, 4005998835135
Ongebuikt, met sound (batterijen mogelijks te vervangen) , met afneembaar zadel met zitbeugels, haarvlechten, max 100kg ; zithoogte 50cm
Gebruikssporen, Scooter met pump-mechanisme ; volledig en in goede staat, enkel sporen op staanvlak
Ongebruikt, geopende verpakking ; lichte transportschade op staanvlak
Ongebruikt; 2 hoekjes afgebroken maar geen effect op stabiliteit noch waterdichtheid(dak komt erboven); ean 72900145890001
Ongebruikt, geopende doos 102 x 90 x 109 cm ean 7290014590175
Ongebruikt ; geopende doos die verzendsporen vertootn, volledig
Ongebruikt; beschadigde doos tijdens transport; sommige houten hoekjes vertonen deukjes ean 4005317254197
Ongebruikt, geopende doos met verzendsporen, ean 4005317229713