Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend, duidelijke Gebruikssporen, grijs
Getest en werkend, Gebruikssporen, 21,6V Li ; VCH9832 ; ean 4013833028871
Getest en werkend, Gebruikssporen ean 5011773056076
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Ongebruikt, met 15 bakprogramma's 550W, Amazon Basics
Ongebruikt, 5,5lt 1000W, Amazon Basics, Deuk in zijjkant
Zeer lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, 5,5lt 1000W, Amazon Basics,
Getest en werkend, lichte Gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik
Ongebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Gebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend incl 2 zakken
Ongebruikt, achterkant zijkant gebroken, geen effect op werking
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, donkerbruine vleugels
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, zilverkleurige vleugels
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen, amazonbasics, zwart, + 10 standaard zakjes