Showroom opruiming Bouwmarkt

2996

verkoop wegens vernieuwing showroom en overstock

8020 Oostkamp
8020 Oostkamp
Aantal kavels:
330 kavels
Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
321

2 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike 3/16" x 1,1/2"

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
322

6x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
323

7x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm

Startbod:
€ 1
€ 0
Kavel nr:
324

Powers 2-componenten lijmpistool

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
325

Ongebruikt , beschadigde verpakking,n Compressorfilterkit, Chacerls Oliewaterfilter 1/2"Luchtdruk Compressorfilter Gauge Trap Olie Waterregelaar, B08XZHP5QN

Startbod:
€ 5
€ 18
Kavel nr:
326

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
327

Startbod:
€ 70
€ 70
Kavel nr:
328

Lichte gebruikssporen, ok, Huanyu Hydraulische Elektrische Wapening Snijder 2-2.5s Draagbare Hydraulische Wapening Afsnijmachine, B079DQD84Z

Startbod:
€ 60
€ 0
Kavel nr:
329

2x Duro Diamantzaag DURB 230x22,2

Startbod:
€ 30
€ 45
Kavel nr:
330

1x Duro houtzaag 230x22,2 + 1x ART zaagblad (laser CNC standaard diam 250x30mm EN13236 max 4600rpm 60m/sec