Retourgoederen speelgoed, fotografie en sport

Veiling nr: 
3043

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:15
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1534

Ongebruikt, ok, compleet. SP Connect Bike Bundle II iPhone 13, B099KNJL83

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
1602

Ongeopend, ok, Ventilator voor caravan, elektrische lift, 12V, Camperbadkamer Vent Ventilator, 310 * 310mm , B08P6V1H8X

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1616

Lichte gebruikssporen, OK. Umi - Push-up Bars Stand Press met Foam Grip Handvat Bovenlichaam Oefening Home Gym Fitness Krachttraining 1 paar, B07PMBV9Z6

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1617

Ongebruikt, OK. Umi - Push-up Bars Stand Press met Foam Grip Handvat Bovenlichaam Oefening Home Gym Fitness Krachttraining 1 paar, B07PMBV9Z6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1618

Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1619

Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 4kg, B07D551G6M

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1620

Gebruikt, ok. Umi 14 inch massief stalen halterstang met spinlock-kragen voor standaard 1" halterschijven, diameter 25 mm - 27,5 mm, B07D5BKMBF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1621

Ongebruikt, ok, JABASIC Dames wandelschoenen maat 42, ademend mesh, sportieve outdoor sneakers, zwart/grijs, maat 42, B07M7ZK7KB

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1622

Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1623

Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1626

Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1627

Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1628

Ongebruikt, ok, KingCamp Slaapzak Eenpersoons (220 x 75cm) 3-4 Seizoenen Volwassen Kind Envelopstijl Gemakkelijk te dragen Lichtgewicht & Waterdicht & Warm , Paars Rits Rechts, B01BHSQ976

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
1629

Ongebruikt, ok, Tabeskly Opvouwbaar Camping Toilet, Camping Toilet, Outdoor Opvouwbaar Camping Toilet, Opvouwbaar Separator Toilet, Droog Toilet, Camping Toilet, Draagbaar Opvouwbaar Mobiel Toilet, Auto Opvouwbaar Toilet

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1641

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Magene L508 fietsachterlicht, 5 verlichtingsmodi, type C, oplaadbaar, fietsverlichting, voor mountainbike, fiets, lange levensduur van de batterij, B0B9RWTXF2

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1654

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, MOSTOP Campinglamp, 2 stuks, campinglamp, lantaarn, led, USB-oplaadbaar, waterdicht, 3 modi, powerbank, tentverlichting, B08FMP63JZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1655

Ongebruikt, volledig, ok, SEQUOIA OUTDOOR® Vlamloze kookbox
Campingfornuis zonder gas & vuur
Eten koken zone elektriciteit
RVS broodtrommel voor auto, camping, kantoor en noodgeval
Inclusief voorkant, handvat en 3 kookpads, B09ZVM2P2M

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1656

Ongebruikt, volledig, ok, Sinolofty 1,2 l roestvrij stalen campingpot, kookwaterkoker met deksel en handgreep, voor kamperen, wandelen, vissen, picknick, B08P38L233

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1659

Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1660

Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1661

ongebruikt, ok. Umi - Oefening Fitnessbal Yoga Zwitserse bal met handpomp voor thuis en sportschool, blauw, 75cm, B07D54WT9Z

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1665

Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1666

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - ANTI-SNAP Training Weerstandsbanden Set Compacte Trainingsbanden met Handvatten voor Mannen Vrouwen Schouder Benen Fitness Krachttraining Workout, B07W3T6GZW

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1667

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - AB Wheel Abdominal Trainer Machine met kniekussen Comfortabele handgrepen voor thuis, voor training Schouderspieren Armspieren Dijbeenspieren, B07W7QWQ3H

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1668

Lichte gebruikssporen, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 4kg, B07D551G6M

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1670

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - Hula Hoop volwassen kinderen met schuim, fitness hoelahoep voor gewichtsverlies, 8 segmenten afneembare hoelahoep Geschikt voor fitness/sport 1,2 kg Oranje/grijs, B089NRNJHD

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
1671

Ongebruikt, ok. PROIRON Oefeningsfitnessbal Rood, anti-burst yogabal 55cm Zwangerschap Bevallingswerkbal met handpomp voor Home Gym Office, B07T5B2MZ1

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1672

Ongebruikt, ok. adidas Paddeltas Control Zwart/Wit, B07V2HM355

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1673

Ongebruikt, ok. SIYWINA Fitness Bal Zwangerschap Bal Yoga Oefening Bal Pilates Zwitserse Bal voor Zwangerschap Training Balans 55cm , B082WXXMSP

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1675

Ongebruikt, EZYDOG DFD reddingsvest Medium Rood
Reddingsvest, Varen, Hondvriendelijk, Paddle Board, Superieur drijfvermogen, Reddingsgreep , B002U5BV6U

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1704

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1705

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1706

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1707

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Blauw, Small

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1708

4x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Blauw, Small

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1709

2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1710

2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1711

2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1712

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, HUYIWEI Dijbeentrainer voor thuis, Bekkenbodemtrainer voor vrouwen, sterkte-instelling met drie versnellingen en intelligente data-chip, billentrainer, beentrainer voor thuis , B0B6FVTZV8

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1713

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, HUYIWEI Dijbeentrainer voor thuis, Bekkenbodemtrainer voor vrouwen, sterkte-instelling met drie versnellingen en intelligente data-chip, billentrainer, beentrainer voor thuis , B0B6FVTZV8

Pagina's