Retourgoederen IT - Office - Audio

Veiling nr: 
2910

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
19/11/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
25/11/2022 - 08:30 tot 15:00
26/11/2022 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
09/11/2022 - 19:00
Einddatum: 
22/11/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
400 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1081

Ongebruikt, getest en werkend, lichte wrijvingsschade zijkant, Bonsaii Papierversnipperaar, papierversnipperaar met 30 minuten looptijd, 14 vellen papierversnipperaar met anti-papieropslagsysteem, stille papierversnipperaar voor thuiskantoor, met 18 liter prullenbak (C169-B) B0895LQ4L8

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1082

Ongebruikt, getest en werkend, Bonsaii Papierversnipperaar met 16 bladen in miniformaat (4 × 12 mm), 2 60 dB geluidsniveau en 25 liter uittrekbare container (C222-B) , B085ZF9ND2

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1083

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1084

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1085

Lichte gebruikssporen, ok,, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
1086

Ongebruikt, beschadiging bovenaan bord in schrijfvlak ( als er papier van chart wordt gebruikt, niet zichtbaar), verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1087

Ongebruikt, ok, volledig, VIZ-PRO Dubbelzijdig magnetisch roterend mobiel whiteboard, aluminium frame & standaard, 150 x 90 cm B01KYY7HN4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1088

Ongebruikt, beschadigde verpakking , 10 stuks Hook Half Conical Coupler Fit 28-30 mm buisdiameter aluminiumlegering haak traverssen podiumlicht klem trusshouder truss accessoires,tot 100kg, B07KSTCRGJ

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1089

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 100 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1090

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 100 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
1091

Ongebruikt, getest en werkend, Heymell Voyage201 150W tv-soundbar, 6 tv-luidsprekers, ingebouwde Bluetooth 5.0-subwoofer, geen ruis, superhelder geluid, 125DB DSP, 3D-surroundgeluid, HDMI optische coaxiale AUX-soundbar, B091Z1G3CY

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
1092

Ongebruikt, getest en werkend, Heymell 110W TV soundbar, clear sound without ground noise, TV speaker 125DB, DSP, 3D surround sound, Bluetooth soundbar, HDMI Arc Optical AUX, Aigus and adjustable bass. B09QGDW1JL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1093

Ongebruikt, getest en werkend, August DTV905 – 9” Portable Freeview TV – Small Screen LCD Television with Multimedia Player – Digital TV for Bedroom, Kitchen, Caravan… – Battery (Internal) or Mains Powered , B00A4A07JA

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1094

Ongebruikt, getest en werkend, August DTV905 – 9” Portable Freeview TV – Small Screen LCD Television with Multimedia Player – Digital TV for Bedroom, Kitchen, Caravan… – Battery (Internal) or Mains Powered , B00A4A07JA

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1095

Ongebruikt, getest en werkend, August DTV905 – 9” Portable Freeview TV – Small Screen LCD Television with Multimedia Player – Digital TV for Bedroom, Kitchen, Caravan… – Battery (Internal) or Mains Powered , B00A4A07JA

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
1096

Ongebruikt, getest en werkend, 14.1 Portable Car DVD Player with Large Swivel HD Display 12.5" Buttons SD Card Slot and USB Port , B08XWZQ69X

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1097

Ongebruikt, getest en werkend, 14.1 Portable Car DVD Player with Large Swivel HD Display 12.5" Buttons SD Card Slot and USB Port , B08XWZQ69X

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1098

Ongebruikt, getest en werkend, adapter 230V ontbreekt ( 12V auto--adapter wel aanwezig) 14.1 Portable Car DVD Player with Large Swivel HD Display 12.5" Buttons SD Card Slot and USB Port , B08XWZQ69X

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
1099

Ongebruikt, getest en werkend, Zidoo PNI-Z1000PRO Mini-PC 4K Ultra HD / 3D weergave, 2GB DDR4, 32GB, Bluetooth 4.2, zwart , B08HM1RQWD

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
1100

Ongebruikt, getest en werkend, 3D Holografische Projector, 50CM 576 Lichten 4 Axis HD Wifi 1080P 3D Hologram Projector, LED 16GB Hologram Reclame , B08797WY2P

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1101

Ongebruikt, ok, Android 9.0 TV box, Smart TV Box 4GB RAM 64GB ROM 3D 6K @30fps High Resolution H6 Quad-Core Cortex-A53 CPU, ondersteunt 2.4GHz WiFi H.265 , B08S7HF4Q8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1102

Ongebruikt, ok, Android 9.0 TV box, Smart TV Box 4GB RAM 64GB ROM 3D 6K @30fps High Resolution H6 Quad-Core Cortex-A53 CPU, ondersteunt 2.4GHz WiFi H.265 , B08S7HF4Q8

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1103

Ongebruikt, ok, H96 Max H616 Android 10.0 TV Box Bijgewerkt 2021 RAM 4 GB DDR3 64 GB ROM H616 4K Ultra HD / H.265 / Dual WiFi 2,4 G + 5,8 G / HDMI / 3D 100 M Ethernet Bluetooth 4.2 Android-videobox , B0943RDQY7

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1104

Ongebruikt, ok, H96 Max H616 Android 10.0 TV Box Bijgewerkt 2021 RAM 4 GB DDR3 64 GB ROM H616 4K Ultra HD / H.265 / Dual WiFi 2,4 G + 5,8 G / HDMI / 3D 100 M Ethernet Bluetooth 4.2 Android-videobox , B0943RDQY7

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1105

Ongebruikt, ok, DreamTV Mini Ultra HD 4K 2160p Android 9.0 16GB Flash, 2GB RAM, H.265, HDMI 2.1, USB3.0, IPTV Streamer, Dual WLAN 2,4/5GHz, LAN, Bluetooth Smart TV Box , DreamTVMP , B082XJ6C6F

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1106

Ongebruikt, ok, DreamTV Mini Ultra HD 4K 2160p Android 9.0 16GB Flash, 2GB RAM, H.265, HDMI 2.1, USB3.0, IPTV Streamer, Dual WLAN 2,4/5GHz, LAN, Bluetooth Smart TV Box , DreamTVMP , B082XJ6C6F

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1107

Minieme gebruikssporen, verpakking ontbreekt , Sofobod HK1 Box TV Box Android 9.0, 4 GB RAM 64 GB ROM, S905X3 Quad Core 64bit Cortex-A55, GPU G31TM MP2, 2.4G/5G dual WiFi BT4.0 H.265 Decoding LAN 1000 RJ-45, HD 8K Smart TV Box , B07Z7Q4K41

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1108

Minieme gebruikssporen, verpakking ontbreekt , Sofobod HK1 Box TV Box Android 9.0, 4 GB RAM 64 GB ROM, S905X3 Quad Core 64bit Cortex-A55, GPU G31TM MP2, 2.4G/5G dual WiFi BT4.0 H.265 Decoding LAN 1000 RJ-45, HD 8K Smart TV Box , B07Z7Q4K41

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
1109

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1110

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1111

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1112

Ongebruikt, 1080P HDMI YPBPR Game Capture HD-videorecorder met Mic-IN Voor Xbox 360 / One PS3 PS4 - Extra Spraak Opgenomen via HDMI of YPBPR , B01N63NPAD

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1113

Ongebruikt, audio+hdmi kabel ontbreekt, 1080P HDMI YPBPR Game Capture HD-videorecorder met Mic-IN Voor Xbox 360 / One PS3 PS4 - Extra Spraak Opgenomen via HDMI of YPBPR , B01N63NPAD

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1114

Ongebruikt, ok, Inateck Video Capture Card 4K 60Hz HD HDMI Pass Through 1080P 60fps video-opname Ultra lage latentie met koptelefoon- en microfoonaansluitingen, VD1001 zwart , B08Y85YTLL

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1115

Ongebruikt, ok, Inateck Video Capture Card 4K 60Hz HD HDMI Pass Through 1080P 60fps video-opname Ultra lage latentie met koptelefoon- en microfoonaansluitingen, VD1001 zwart , B08Y85YTLL

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1116

Ongebruikt, getest en werkend, Trust Gaming GXT 450 Blizz PC Gaming Koptelefoon, (7.1 Surround Sound, voor PC en Laptop, RGB Ledverlichting, 20.25 x 17.35 x 9 cm), Zwart , B07NW5DNFX

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1117

Ongebruikt, getest en werkend, Trust Gaming GXT 450 Blizz PC Gaming Koptelefoon, (7.1 Surround Sound, voor PC en Laptop, RGB Ledverlichting, 20.25 x 17.35 x 9 cm), Zwart , B07NW5DNFX

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1118

Ongebruikt, getest en werkend, Trust Gaming GXT 450 Blizz PC Gaming Koptelefoon, (7.1 Surround Sound, voor PC en Laptop, RGB Ledverlichting, 20.25 x 17.35 x 9 cm), Zwart , B07NW5DNFX

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1119

Ongebruikt, getest en werkend, Trust Gaming GXT 450 Blizz PC Gaming Koptelefoon, (7.1 Surround Sound, voor PC en Laptop, RGB Ledverlichting, 20.25 x 17.35 x 9 cm), Zwart , B07NW5DNFX

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1120

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Beexcellent GM-1 Gaming Headset PS4 PS5 PC Xbox One, LED Licht Crystal Clarity Sound, B0792TLYP5

Pagina's