8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, ORICO Docking Station voor Thunderbolt 3 9-in-1 Dual-Bay M.2 NVMe/NGFF USB-C dockingstation 40 Gbps, 60 W laadvermogen voor laptop, 15 W voor smartphone, voor PCIe B-Key & M-Key 22X80 SSD, tot 4 TB, B09PYL9RFB
Ongebruikt, ok, ORICO Docking Station voor Thunderbolt 3 9-in-1 Dual-Bay M.2 NVMe/NGFF USB-C dockingstation 40 Gbps, 60 W laadvermogen voor laptop, 15 W voor smartphone, voor PCIe B-Key & M-Key 22X80 SSD, tot 4 TB, B09PYL9RFB
Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV
Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV
Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV
Ongebruikt, licht beschadigde verpakkingen, Yellow Yeti 30 x Doorlopende Labels voor DK-22205 62mm x 30.48m Compatibel met Brother P-Touch QL-500 QL-550 QL-570 QL-700 QL-710W QL-720NW QL-800 QL-810W QL-820NWB QL-1100 QL-1110NWB, B07NLFGW61
Ongebruikt, totaal 60 rollen, diverse afmetingen etiketten voor Brother P-Touch
Ongebruikt, 20 rollen shipping labels 104x159 + 20 rollen 57x32mm
ARCOVOS® 260x thermische papierrollen 57x40x12m - Kassabonrollen terminal - Creditcardmachine Ingenico, Sumup, Verifone, Worldpay, Barclays - EFTPOS EPOS POS PDQARCOVOS®
Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Casio FC-200 V Taschenrechner, Grau , B0009OMTPG
Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Casio FC-200 V Taschenrechner, Grau , B0009OMTPG
Ongebruikt, getest en werkend, HDMI en AUX-kabel ontbreken, AXAS HIS Twin DVB-S2 satellietontvanger WLAN E2 Linux H.265 HEVC 1080p, B07XMGLH1L
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, GECENinov Android 9.0 TV box, Smart TV Box 4GB RAM 64GB ROM 3D 6K @30fps High Resolution H6 Quad-Core Cortex-A53 CPU, ondersteunt 2.4GHz WiFi H.265, B08S7HF4Q8
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, X88 Android 10.0 TV-box, X96Q Max 4GB RAM 64GB ROM uitgerust met Mini Wireless Keyboard Allwinner H616 2,4 G / 5,8 G Dual WiFi Bluetooth 5.0 4K 6K Media Player Android TV Box X96 set-top box, B08SWCFB1V
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, GECENinov Smart TV Box, Bluetooth TV-box, Android 10.0 TV-box, 4 GB RAM / 64 GB ROM 3D 4K @ 30fps hoge resolutie RK3318 Quad-Core-Cortex-A53-CPU, ondersteunt 2,4 GHz wifi H.265, B088NDFK4J
Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
Gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Casio FC100V financiële rekenmachine
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Casio FX-570SPXII-S-ET wetenschappelijke rekenmachine, 11,1 x 77,0 x 165,5 mm, zwart/wit, B01FFS9KA2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Casio FX-570SPXII-S-ET wetenschappelijke rekenmachine, 11,1 x 77,0 x 165,5 mm, zwart/wit, B01FFS9KA2
Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-991SPX II - Wetenschappelijke rekenmachine, aanbevolen voor de Spaanse en Portugese levensloop, 576 functies, op zonne-energie en grijs/wit, B08VGPHFXP
Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-991SPX II - Wetenschappelijke rekenmachine, aanbevolen voor de Spaanse en Portugese levensloop, 576 functies, op zonne-energie en grijs/wit, B08VGPHFXP
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Grandstream DP750 DECT VoIP-basisstation (zwart), B01GUFAYPO
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ASHATA HDMI naar Coax RF Converter Modulator voor TV, HDMI naar RF Coaxiale Converter Adapter Box met afstandsbediening, Ondersteuning 480I/480P/576I/576P/720P/720I/1080I/1080P (100-240V)(EU), B086KR6BNC
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Casio FX-82MS 2-regelig display wetenschappelijke rekenmachine, B0000D88UR
Ongebruikt, ok, Filofax Saffiano Personal Compact Zip Organizer - GranietFilofax Saffiano Personal Compact Zip Organizer - Graniet, 2022 inserts aanwezig, 5059145461080
Ongebruikt, 5 x Lebez 61402, Wetenschappelijke rekenmachine 10 + 2 cijfers, Afmetingen cm. 8 x 15,5, B07CWW2F1R
Portfolio Padfolio schrijfpad houder map klembord, A4, ritssluiting, kunstleer , persoonlijke organizer,Zwar tmet ingebouwde 5000mAh batterij , B0734XD8CC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Grandstream HandyTone HT801 ATA, B06XW1BQHC
Ongeopend, Pak van 5 notitieboekjes gelinieerd A5 met harde kaft - POPRUN Gevoerd notitieboekjournaal met 3 indexpagina's, 235 genummerde pagina's, binnenvak, pennenhouder, diverse kleuren [hardcover] B0876X8RBH
Ongeopend, Pak van 5 notitieboekjes gelinieerd A5 met harde kaft - POPRUN Gevoerd notitieboekjournaal met 3 indexpagina's, 235 genummerde pagina's, binnenvak, pennenhouder, diverse kleuren [hardcover] B0876X8RBH
Ongeopend, Pak van 5 notitieboekjes gelinieerd A5 met harde kaft - POPRUN Gevoerd notitieboekjournaal met 3 indexpagina's, 235 genummerde pagina's, binnenvak, pennenhouder, diverse kleuren [hardcover] B0876X8RBH
Ongeopend, Pak van 5 notitieboekjes gelinieerd A5 met harde kaft - POPRUN Gevoerd notitieboekjournaal met 3 indexpagina's, 235 genummerde pagina's, binnenvak, pennenhouder, diverse kleuren [hardcover] B0876X8RBH
Ongeopend, Pak van 5 notitieboekjes gelinieerd A5 met harde kaft - POPRUN Gevoerd notitieboekjournaal met 3 indexpagina's, 235 genummerde pagina's, binnenvak, pennenhouder, diverse kleuren [hardcover] B0876X8RBH
5x Ongecontroleerde retours, Identiv uTrust 3700F smart card reader - elektronische identiteitskaart CIE 3.0 NFC +RFID-Karten, NFC-Tag , B091FXFNYV
5x Ongecontroleerde retours, Identiv uTrust 3700F smart card reader - elektronische identiteitskaart CIE 3.0 NFC +RFID-Karten, NFC-Tag , B091FXFNYV
5x Ongecontroleerde retours, Identiv uTrust 3700F smart card reader - elektronische identiteitskaart CIE 3.0 NFC +RFID-Karten, NFC-Tag , B091FXFNYV
Ongebruikt, ok, Griply Small Glass Desktop Whiteboard
Desktop Dry Erase Board Storage
White Board for Desk
Desk Organizers with Accessories , B08JH8XJGL
Ongebruikt, ok, Griply Small Glass Desktop Whiteboard
Desktop Dry Erase Board Storage
White Board for Desk
Desk Organizers with Accessories , B08JH8XJGL
1x Licht gebruikt met lichte schade aan scharnier + 1x Intensief gebruikt met stiftsporen, Griply Small Glass Desktop Whiteboard
Desktop Dry Erase Board Storage
White Board for Desk
Desk Organizers with Accessories , B08JH8XJGL